Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13746314



*

nr 1374 6314


Blandteknik

Indien, 35x50 cm


Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 25 januari 2021
kl 19:34:57


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
21/1 21:49:27 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik indien indisk vattenfärg
  • 6334 Blandteknik
    Acke Ã…slund (1881-1958), Sverige. Signerad, datera..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    om 10 dagar
    12 jan kl 18:17
  • 6505 Blandteknik
    Kine Eriksson, "Kackel i hönsgården". Signerad, bl..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om 10 dagar
    12 jan kl 19:16
  • 6564 Blandteknik
    Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1896, sl..//
     

    Auktionen avslutas
    om 10 dagar
    12 jan kl 19:39
  • 6571 Blandteknik
    Ottilia Adelborg (1855-1936), Sverige. Signerad, d..//
     

    Auktionen avslutas
    om 10 dagar
    12 jan kl 18:21
  • 6402 Blandteknik
    Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
     

    Auktionen avslutas
    om 10 dagar
    12 jan kl 19:07
  • 4402 Blandteknik
    Waldemar Sjölander (1906-1988), Sverige. Signerad,..//
     

    Auktionen avslutas
    om 10 dagar
    12 jan kl 19:10




Ladda ner broschyr